Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 998 hodnocení
5
994x
4
2x
3
1x
2
1x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Výpis hodnocení

L Avatar autora Lenka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.9.2021
Moc tento obchod doporučuji, super komunikace, vše vysvětlí, poradí, dělají krásné nálepky na auta, jsem moc spokojená, všem doporučuji!
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.9.2021
Vše v pořádku, rychle dodání.
VC Avatar autora Vendula Chábová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.9.2021
Rychlé dodání,snadná domluva
MV Avatar autora Martina Váhalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.9.2021
Rychlé dodané výrobky kvalitní odpovídající obrázkům
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.9.2021
K Avatar autora Kateřina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.9.2021
Vše v pořádku, objednávka rychle vyřízena
M Avatar autora Marketa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.9.2021
Bajecna a rychle spoluprace.
KK Avatar autora Kateřina Krejčová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.9.2021
Spokojenost, komunikace rychlá, produkt kvalitní ;)
V Avatar autora Vladimíra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.9.2021
Ano jsem spokojená ,rychlá komunikace a mám ,už nálepky na auto od firmy před asi 5 lety a drží dobře V.
J Avatar autora Jarča Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.9.2021
S nálepkou jsme velmi spokojeni. Ještě jsme dostali i malý dárek k tomu. Rychlá komunikace i dodání. Určitě doporučuji
P Avatar autora PL Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.9.2021
Jsem moc spokojený, velmi kvalitní výrobek, děkuji a doporučuji.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.9.2021
ŠK Avatar autora Šárka Koželuhová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.8.2021
Jsem moc spokojena nálepka přišla přesně podle fotografie pejska moooc doporučuji
P Avatar autora pbuk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.8.2021
Veliká spokojenost, rychlost a preciznost.
JD Avatar autora Jana Dobrotová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.8.2021
Spokojná som so službami.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.8.2021
Spokojnosť s výrobkom aj s komunikáciou obchodu.
VZ Avatar autora Veronika Zieglerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.8.2021
vše v pořádku, doporučuji
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.8.2021
Spokojenost, super ????
F Avatar autora František Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.8.2021
Som spokojný, rýchle dodanie, výborná cena a kvalita.
JK Avatar autora Jan Koktan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.8.2021
Skvělá práce! Moc DĚKUJI

Ovládací prvky výpisu

999 položek celkem