Geschäftsbewertung
5,0
Die durchschnittliche Shop-Bewertung ist 5,0 von 5 Sternen.
997 Bewertungen
5
993x
4
2x
3
1x
2
1x
1
0x
Eine Bewertung abgeben
Liste der Bewertungen
Š
Štefan
Die Shop-Bewertung ist 5 von 5 Sternen.
|
16.10.2021
Veľmi dobre
I
Ines
Die Shop-Bewertung ist 5 von 5 Sternen.
|
15.10.2021
Naprostá spokojenost. Rychlé dodání, nádherná nálepka a ceny super
R
Renáta
Die Shop-Bewertung ist 5 von 5 Sternen.
|
10.10.2021
Rychlé dodání a samolepky jsou moc hezké.
BH
Blanka Hromadová
Die Shop-Bewertung ist 5 von 5 Sternen.
|
08.10.2021
Jsem velmi spokojena. Návrh předčil očekávání.
JZ
Jiří Zikmund
Die Shop-Bewertung ist 5 von 5 Sternen.
|
04.10.2021
Jsem spokojen jak s komunikaci tak s rychlosti dodání samolepek
M
michaela
Die Shop-Bewertung ist 5 von 5 Sternen.
|
03.10.2021
O
Ondřej
Die Shop-Bewertung ist 5 von 5 Sternen.
|
03.10.2021
J
Jitka
Die Shop-Bewertung ist 5 von 5 Sternen.
|
01.10.2021
GF
Gabriela Fukalová
Die Shop-Bewertung ist 5 von 5 Sternen.
|
30.09.2021
Maximální spokojenost,mohu jen doporučit.
Š
Šárka
Die Shop-Bewertung ist 5 von 5 Sternen.
|
29.09.2021
Skvělá komunikace, velká ochota a pružnost při řešení mých požadavků, rychlé dodání. Jsem moc spokojená.
K
Kateřina
Die Shop-Bewertung ist 5 von 5 Sternen.
|
26.09.2021
Velká spokojenost, samolepky perfektní, rychlé dodání, super komunikace. Všem doporučuji
L
Lucie
Die Shop-Bewertung ist 5 von 5 Sternen.
|
26.09.2021
Maximální spokojenost
J
Jana
Die Shop-Bewertung ist 5 von 5 Sternen.
|
24.09.2021
Velice rychlé vyřzení. Sice mi zboží přišlo na jinou adresu, než jsem chtěla, ale to je drobnost. Samolepky jsou naprosto úžasné a myslím, že to nebylo naposledy co jsme objednala.
A
Administrator
(Administrator)
24.09.2021
Děkujeme a omlouváme se za způsobené nepříjemnosti.
Bohužel, občas se to v zápalu boje stane. :)
M
Martin
Die Shop-Bewertung ist 5 von 5 Sternen.
|
21.09.2021
Naprosto spokojen
J
Jarek
Die Shop-Bewertung ist 5 von 5 Sternen.
|
21.09.2021
doporučuji, super
L
Lenka
Die Shop-Bewertung ist 5 von 5 Sternen.
|
20.09.2021
Moc tento obchod doporučuji, super komunikace, vše vysvětlí, poradí, dělají krásné nálepky na auta, jsem moc spokojená, všem doporučuji!
